Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ernest the Magnifico

Australië’s favoriete waaghals komt naar het Slottuintheater met zijn Rockin’ stuntshow!

Ieder zomerseizoen zijn gezinnen weer welkom in Slot Zeist. Neem plaats in het openluchttheater en geniet van prachtige (gratis) voorstellingen op een sfeervolle locatie!

Ernest the Magnifico

De Chippendale onder de stuntmannen zorgt voor levensgevaarlijke stunts, acrobatiek en vooral veel slapstick, met een pogo-stick en een power-race-auto in een show om nooit te vergeten. Maar pas op: een paar bezoekers gaan naar huis met podium-ervaring die ze nog lang bij zal blijven… gelukkig voor de kinderen zijn dat allemaal volwassenen. Ernest praat af en toe Australisch in deze voorstelling, maar wat hij zegt doet er verder toch niet toe, dus als je hem niet verstaat: no worries, mate!

Kijken in Slot Zeist

Vóór de voorstellingen op woensdagmiddag in de zomervakantie kunnen kinderen (met een begeleider) gratis een kijkje nemen in Slot Zeist. Gidsen van Gilde Zeist laten je de leukste plekjes zien en ze vertellen er mooie verhalen bij. Vertrek: doorlopend tussen 13.00 en 14.00 uur uur bij de rode wagen van het Slottuintheater.

Klik voor meer info door naar de website van het Slottuintheater via de roze button.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Slottuintheater

Zinzendorflaan 1

3703 CE Zeist

Openingstijden Om 14.30 uur
Prijs gratis toegang
Mail direct

Mail direct naar Slottuintheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Naar het circus

Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!

Sunday roast voor Vaderdag

Samen genieten bij Fort de Gagel, een kindvriendelijk restaurant aan de rand van Utrecht.

Magische vuurshow

Twee artiesten halen alles uit de kast om indruk te maken op het publiek. Bewonder vuur, magie en humor!

PodiumBuiten

Geniet languit op het gras van een te gek zomerprogramma op het buitenpodium van Podium Hoge Woerd!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Apeleuke les bij Monkey Moves!

Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt? 

Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!

Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief