Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bezoek Verzetsmuseum Junior in zomervakantie

Maak in de zomervakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.

In Verzetsmuseum Junior maak je kennis met vier echt bestaande kinderen uit de oorlog: Eva, Jan, Nelly en Henk. Hoe zag hun leven er tijdens de bezetting uit? Kom je in de zomervakantie ook langs om over hun leven te leren? Een aangrijpend en leerzaam uitje.

Eva is joods, Jan heeft ouders in het verzet, Nelly zit in de jeugdclub van de Nederlandse nazipartij en Henk komt uit een alledaags gezin. Stap in de tijdmachine en ga naar Nederland in de jaren 1940-1945.

Speurboekje
Het Verzetsmuseum heeft veel spullen, die nog uit de oorlog komen. In de vier huizen van de hoofdpersonen zie je van alles terug. Met het gratis speurboekje is de reis door de tijd extra spannend. Vind jij het antwoord op alle vragen?

NB: Geschikt vanaf 9 jaar en ook geschikt gemaakt voor slechtziende of slechthorende kinderen!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Tip: Benieuwd wat er nog meer te beleven is in de zomervakantie? Check dan eens de Uitagenda!

het museum is iedere dag geopend, check de tijden op de website

Verzetsmuseum Junior

Plantage Kerklaan 61

1018 CX Amsterdam

Openingstijden zie website
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Verzetsmuseum Junior

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Familievoorstelling Be Bach

Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!

Het Utrechtse Zomerspektakel

Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!

Doe-expo Het Klokkenhuis

In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!

Uitgelicht

Prinsen- en prinsessendagen bij het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!

Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.

Zwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste kinderzwemfeestjes!

Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!

Zomerpret met het hele gezin op De Utrechtse Heuvelrug

Samen op ontdekkingstocht in de natuur, spelen op bijzondere plekken en genieten van leuke gezinsactiviteiten. Op De Utrechtse Heuvelrug combineer je vakantiegevoel, natuur, historie, kastelen en spannende verhalen voor een geweldig dagje weg. Tip: blijf slapen voor een compleet uitje!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief