Multisportlessen in Tuindorp
Ga mee op jungleavontuur en kom klimmen, klauteren en slingeren op de Monkey Moves locatie in Tuindorp!
In Gymzaal Professor van Bemmelenlaan in Tuindorp vind je meerdere keren per week een groep kinderen (multi)sportend in paarse shirtjes. Kinderen van 1,5 tot 10 jaar werken aan hun motorische vaardigheden terwijl ze heel veel plezier hebben!
Elke drie weken beoefenen zij een andere sport en zo doen zij in één seizoen 11 verschillende sporten. Maar dat niet alleen. Tijdens de lessen zijn er airtracks, spring-hordes, een opgebouwde jungle en andere uitdagende klim- en klauterparcoursen mét een supergoed opgeleide docent.
Klik via de roze button door naar de site voor een gratis proefles!
Waarom Monkey Moves
Iedere ouder/verzorger wenst voor zijn kind een goede gezondheid. Daarbij horen o.a. een goede motorische ontwikkeling, lekker in je vel zitten, plezier in bewegen hebben en blinken van zelfvertrouwen. In de Monkey Moves lessen komt dit allemaal samen. In de multisportlessen dagen ze kinderen uit om hun motorische, cognitieve en sociale vaardigheden verder te ontwikkelen, passend bij de leeftijd van het kind.
Monkey Moves start met de motorische ontwikkeling van jouw apekopie vanaf 1,5 jaar. Zowel de dreumeslessen (1,5-3 jaar) als peuterlessen (3-4 jaar), zijn ouder-kind lessen; Een echt ‘quality-time’ moment samen met je kind! Bij de multisportlessen voor kleuters (4-6 jaar) en basisschoolkinderen (6-9 jaar) sporten de kinderen zelfstandig. Met persoonlijke aandacht passend bij jouw ontwikkeling.
Kom jij ook het nieuwe multisporten, met dus 11 verschillende sporten, ervaren?
Volg eens een gratis proefles! Klik door naar de website via de roze button voor meer info over dit unieke beweegprogramma!
Workshops en kennismakingslessen voor basisscholen & kinderopvanglocaties
Wist je dat Monkey Moves ook A-P-E leuke workshops/kennismakingslessen verzorgt op allerlei basisscholen en KDV’s & BSO’s? Dit kan zowel eenmalig of als hele reeks (met een op maat gemaakt programma).
Monkey Moves
Professor van Bemmelenlaan
Utrecht
Openingstijden
Zie websiteLijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
TheaterKeet
Ga de speelvloer op tijdens de theaterlessen van De Vrijstaat en verplaats je in nieuwe personages!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie
Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.
Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht
Het is (bijna) herfstvakantie 2026 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.