Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theatervoorstelling BOUT! (6+)

Een knotsgek muzikaal klusspektakel vol buizen, chaos en dans tijdens het No Limits Festival!

Het No Limits Festival komt eraan: een internationaal podiumkunstenfestival in Den Haag met werk van professionele makers en performers met een beperking. Op zaterdag 28 november vindt de interactieve 6+ theatervoorstelling BOUT! van Plan D- plaats in Theater aan het Spui!

BOUT! (6+) van Plan D- (NL)

Zaterdag 28 november | 11:30 – 12:30
Toegankelijkheid: Language no problem

Je hoeft geen Nederlands te spreken om de voorstelling goed te volgen. In de voorstelling wordt gebruik gemaakt van Nederlands, Nederlandse Gebarentaal en Engelse gebarentaal.

Water spuit, stroom valt uit, de goot verstopt en de leidingen barsten. Oh wat een chaos als dit maar goed komt en de boel niet ontploft! Heb jij twee rechterhanden of juist niet, we hebben jou nodig; alle hands aan dek! We verbinden buizen, plakken, zagen, boren en leggen leidingen. En de buizen klinken ook nog waanzinnig! Samen met de andere klusgeluiden vormen ze te gekke muziek waarop gedanst wordt. Het is een feest om te zien hoe er gebouwd wordt door BOUT!

Dit spektakel wil je niet missen! Een dansvoorstelling waarin jij meespeelt en niet meer wil ophouden met karweitjes opknappen. De klusser is geboren! En natuurlijk wordt de kapotte wasmachine gerepareerd en aan het einde creëren wij een grote kettingreactie samen met het publiek. Maak het mee!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Het Nationale Theater - No Limits Festival

Spui 187

2511 BN Den Haag

Openingstijden Zaterdag 28 november van 11:30 - 12:30 uur
Mail direct

Mail direct naar Het Nationale Theater - No Limits Festival

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Prikkelarme openstelling UMU

Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!

Pietendorp prikkelarm

Beleef Pietendorp in alle rust tijdens de speciale prikkelarme ochtend in het Zuiderzeemuseum!

LiCHT (2+) met prikkelarm ontvangst

Bewonder reflecties, kleuren en perspectieven in Theater de Krakeling, met prikkelarm ontvangst.

Toegankelijke events in november

In november staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!