Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Circus DIEDOM reist deze zomer door de stad en komt naar jou toe!

Gepubliceerd op 22 augustus 2022

Ga oefenen met circusmaterialen tijdens de Kinderkaravaan, leer fietsen op gekke circusfietsen in de fietspiste of ga kijken naar een van de vele voorstellingen. Circus DIEDOM reist door de hele stad en komt naar jou toe!

De Kinderkaravaan met oefenpiste en circusspelletjes is van 11 t/m 15 juli te vinden op 10 locaties in de stad. De fietspiste met allerlei gekke, rare en bijzondere circusfietsen gaat op pad van 25 t/m 29 juli. Liever kijken naar het circus? Dat kan bij de voorstellingen van 15 t/m 21 augustus. Circusartiesten van Circus DIEDOM en Circus Snor laten dan hun kunsten zien.

Alle activiteiten zijn gratis toegankelijk en geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Natuurlijk mogen de ouders ook meedoen!



Wanneer komt het circus bij jou in de buurt? Houd het tourschema van de kinderkaravaan, de fietspiste en de shows goed in de gaten!



Veel circusplezier!

Naar de website

Lees ook:

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

Favoriete uitjes & adressen

Schaatslessen (5+)

Op Avontuur met Dikkie Dik (2+)

Groove Beest familieconcert met Kay Slice (6+)

Cool, skateboarden (6+)

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Skicursus herfstvakantie

Bockbier Festival

Glijbaan (1,5+)

Nationale KinderTheaterWeek in de herfstvakantie

Dagje op ponykamp

Meer inspiratie

Groove Beest familieconcert met Kay Slice (6+)

Vrolijke en krachtige muziek met een boodschap in TivoliVredenburg

Kinderactiviteit dierensporen

Leer alles over het leven van dierensporen bij het Nationaal Bomenmuseum, mét knutselactiviteit!

Kinderboekenweek!

Een hele week kinderboekenfeest vol workshops en voorstellingen bij Bibliotheek Nieuwegein!

Kinderboekenweek!

Mis het niet, er is zo veel leuks te doen op alle locaties van Bibliotheek Utrecht!

Theaterschool Utrecht

Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!

Bockbier Festival

Een bierfestival met kinderprogramma op de zondag. Via Kidsproof korting op de tickets. Mis het niet!

Skicursus herfstvakantie

Leuk, volg in de herfstvakantie een skicursus van 3 dagen bij Skipiste Nieuwegein!

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!