

Blogs & inspiratie
Lente bij Castellum Hoge Woerd
Gepubliceerd op 17 mei 2023
Superveel activiteiten bij Castellum Hoge Woerd! Ga mee op avontuur bij het peuter en kleuter theaterfestival Uk&Puk bij Podium Hoge Woerd. Kijk hoe de schapen van Steede Hoge Woerd hun winterjas uitdoen bij het Schaapsscheerdersfeest. Of stap binnen in de wondere wereld van de Romeinse tijd bij Museum Hoge Woerd!

Castellum Hoge Woerd is een moderne herbouw van een 2000 jaar oud Romeins fort en tegenwoordig dé plek waar cultuur, natuur en historie op een unieke manier samenkomen. Er is altijd van alles te doen bij het Castellum Hoge Woerd, maar in deze meivakantie zijn er extra activiteiten.
Uk&Puk Festival Deze link opent in een nieuwe tab
Ga je mee op avontuur? Theater Kikker en Podium Hoge Woerd presenteren op zaterdag 29 en zondag 30 april de vijfde editie van het superleuke peuter en kleuter theaterfestival! Bij Uk&Puk Festival zie je het tofste theater en dolle dansvoorstellingen. En ook daaromheen is veel leuks te beleven, zoals het Pieterpeuterpad om te voelen en bekijken. Spring op je (loop)fiets en stap in de magische wereld van Uk&Puk.
Schaapscheerdersfeest Deze link opent in een nieuwe tab
De schapen van Steede Hoge Woerd mogen hun winterjas uitdoen! Schaapscheerder Boyd komt ze op zondag 30 april scheren en dat wordt een groot feest. Kinderen kunnen hun haar laten invlechten met schapenwol en worden geschminkt. Voor de mannen is er de Peaky Blinders barbier. Ook geweldig, werk samen aan een wolkunstwerk!
Soldaten op wacht Deze link opent in een nieuwe tab
Bij Museum Hoge Woerd komt de geschiedenis tot leven: op zondag 23 april openen echte Romeinse soldaten de wachttoren! Verder kun je in de meivakantie zelf een soldatentraining ondergaan, experimenteren met archeologische proefjes of een tijdreis maken door middel van VR-brillen.
Veel plezier!
Lees ook:
Alle blogs

Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Leuke meivakantie-uitjes voor kinderen!
Hoera, (bijna) meivakantie in de regio Utrecht! Heb jij al plannen om leuke dingen met je kinderen te doen? Lees hier onze tips voor leuke kinderuitjes en kinderactiviteiten in de meivakantie van 2025!
Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!
Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!Meer inspiratie

Op ontdekking bij het NMM
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?
De barons beestenboel
Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!
Nieuwe films bij Pathé
Deze toffe nieuwe kinderfilms beleef je deze lente bij Pathé!
Meivakantie in het UMU
Tijdens de meivakantie is er weer van alles te ontdekken in het UMU!
Vakantie in het Rijksmuseum
Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Vakantie op het forteiland!
Beleef deze meivakantie een dag vol avontuur, ontdekking en Minecraft op GeoFort!