Blogs & inspiratie
Peuters in het Wild
Gepubliceerd op 29 mei 2024
Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark.
Peuters in het Wild
Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark. Nina zagen we al snel, want haar mondharmonica muziek viel op tussen de koeien, kippen en geiten in het park!
We waren met ongeveer 8 kindjes. De meesten waren net als ik 2 jaar of 3 jaar. Nina vertelde ons eerst een mooi verhaal over een regenboog die door de klappen van het onweer uit elkaar gevallen was. Wat overbleef van de regenboog waren allemaal gekleurde steentjes. We kregen allemaal zo’n steentje en Nina vroeg ons om op zoek te gaan naar dingen in het park die dezelfde kleur hadden als het steentje. Mijn steentje was oranje. Dat was niet zo moeilijk. Ik heb samen met mama hele mooie blaadjes en steentjes gevonden. Van al deze dingen hebben we daarna een mooie regenboog gemaakt. Tijdens de wandeling door het park zong Nina mooie liedjes. Op een grote paddenstoel rood met witte stippen, vond ik het leukste!
We kregen aan het eind lekkere limonade met fruit en een rijstewafel als beloning voor al ons werk. Daarna kon je samen met Nina nog knutselen met herfstblaadjes, maar dat heb ik niet meer gedaan. Ik wilde ook nog zo graag even bij de geiten en de koeien kijken. Mama, Nina is leuk!
Over Peuters in het Wild
Kinderen houden van lekker buiten zijn samen met papa of mama. En helemaal als het met andere kinderen is. Maar niet iedereen weet wat je allemaal met je peuter kunt doen in de natuur. Doe daarom eens mee met Peuters in het Wild Deze link opent in een nieuwe tab!
Wat kun je verwachten? Een peuterochtend waarin de natuurbegeleider jullie leuke natuurweetjes leert en opdrachtjes met ‘attributen’ in de natuur geeft.
tekst: Rolinda Vaane
Lees ook:
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel -en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!Meer inspiratie
Utrecht City Walk
Wandel mee langs de highlights van de stad en haal geld op voor KiKa!
We Are Pregnant
Gezellig event voor zwangeren, mama’s en hun kleintjes. Een tip die je wilt doorgeven!
KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!
Van 1 t/m 3 mei verandert de Jaarbeurs Utrecht in een paradijs voor creatievelingen!
Wauw (2,5+)
Een swingende dansvoorstelling bij Podium Sprits die laat zien hoe mooi alledaagse dingen kunnen zijn.
Zapp Mattheus (8+)
Een verhaal over vriendschap, verraad en voetballen tot het donker wordt in TivoliVredenburg!
Snaartjes kinderfestival (8+)
Kom in de meivakantie naar Snaartjes kinderfestival in Tivolivredenburg!
Slodde en Vos op boevenpad (3+)
Dans mee op eigenzinnige, Nederlandstalige kinderliedjes in TivoliVredenburg!