Blogs & inspiratie
Peuters in het Wild
Gepubliceerd op 29 mei 2024
Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark.
Peuters in het Wild
Vandaag ben ik met mama naar Peuters in het Wild geweest in het Griftpark. Nina zagen we al snel, want haar mondharmonica muziek viel op tussen de koeien, kippen en geiten in het park!
We waren met ongeveer 8 kindjes. De meesten waren net als ik 2 jaar of 3 jaar. Nina vertelde ons eerst een mooi verhaal over een regenboog die door de klappen van het onweer uit elkaar gevallen was. Wat overbleef van de regenboog waren allemaal gekleurde steentjes. We kregen allemaal zo’n steentje en Nina vroeg ons om op zoek te gaan naar dingen in het park die dezelfde kleur hadden als het steentje. Mijn steentje was oranje. Dat was niet zo moeilijk. Ik heb samen met mama hele mooie blaadjes en steentjes gevonden. Van al deze dingen hebben we daarna een mooie regenboog gemaakt. Tijdens de wandeling door het park zong Nina mooie liedjes. Op een grote paddenstoel rood met witte stippen, vond ik het leukste!
We kregen aan het eind lekkere limonade met fruit en een rijstewafel als beloning voor al ons werk. Daarna kon je samen met Nina nog knutselen met herfstblaadjes, maar dat heb ik niet meer gedaan. Ik wilde ook nog zo graag even bij de geiten en de koeien kijken. Mama, Nina is leuk!
Over Peuters in het Wild
Kinderen houden van lekker buiten zijn samen met papa of mama. En helemaal als het met andere kinderen is. Maar niet iedereen weet wat je allemaal met je peuter kunt doen in de natuur. Doe daarom eens mee met Peuters in het Wild Deze link opent in een nieuwe tab!
Wat kun je verwachten? Een peuterochtend waarin de natuurbegeleider jullie leuke natuurweetjes leert en opdrachtjes met ‘attributen’ in de natuur geeft.
tekst: Rolinda Vaane
Lees ook:
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!Favoriete uitjes & adressen
Meer inspiratie
Toy Story in het Rijksmuseum
Deze zomervakantie kan je met Disney door het Rijksmuseum, ontdek het museum met Woody, Buzz en Jessie!
Het Utrechtse Zomerspektakel
Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!
Spielerij bij RAUM
Bij RAUM staat het jeu de boulen, pingpongen, sjoelen en het speelgoed klaar! Doe je mee?
Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Vakantie in de bieb
Een uitje naar de bieb is altijd een goed idee. Check ook de extra activiteiten in de vakantie!
Zomerpret met de Boswachter
Ontdek, speur en beleef de natuur met dit leuke uitje vol avontuur!
Noet Noet – de knuffelbare kindertour
Ontdek met de kasteelkat op je arm alles over het geheime feest van Kasteel de Haar. Kidsproof getest!