Voetjebal – Nu aanmelden!
Jonge voetballers opgelet! Dit is een speciaal speelconcept voor kinderen van 2 t/m 5 vijf jaar.
Kleuters en peuters maken voor het eerst op een gestructureerde manier kennis met een bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard op spel en plezier ligt.
Voetjebal is nog veel meer dan een voetballend speelconcept. Veel basale ontwikkelingsgebieden worden tijdens de sessies aangesproken. Op een speelse manier leren de kinderen onder andere kleuren benoemen, synchroon tellen en symbolen herkennen.
Al het Voetjebal-materiaal is speciaal ontworpen voor kinderen en stimuleert hun coördinatie, behendigheid en balans. Er worden kegels gebruikt, door het topmerk Nike ontworpen skill ballen, maar ook hoepels, pitzakken en balanceerborden, dit alles in vrolijke kleuren. Doel van iedere oefening is het bevorderen van de motoriek, maar belangrijker nog is het om lol te hebben!
Wil je meer weten over de mogelijkheden van Voetjebal in Utrecht? Klik dan via de roze button door naar de website!
Voetjebal
Openingstijden
Voetjebal zit op twee locaties in Utrecht (in de buurt van het Wilhelminapark en op de Binnentuinlaan in Vleuterweide) én ook in Zeist.Klik via de button door naar de website van Voetjebal voor het actuele rooster.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!
TheaterKeet
Ga de speelvloer op tijdens de theaterlessen van De Vrijstaat en verplaats je in nieuwe personages!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.