Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Griftsteede

Bij Griftsteede kun je spelen in de speeltuin of knuffelen met de dieren op de kinderboerderij!

Griftsteede is een bruisende plek in het hart van de stad! Midden in het Griftpark vind je Grifsteede, een heerlijke plek. Ontdek de kinderboerderij met de nieuwsgierige geiten, schapen, koeien en kleine huisdieren waar je lekker mee kunt knuffelen! Ook kun je erop los speuren tijdens de boerderijspeurtocht.

Direct naast de kinderboerderij is een fantastisch speeltuin waar je kunt klauteren in de speeltoestellen en glijden van de glijbaan! Deze speeltuin is zowel leuk voor jonge kinderen als de wat oudere kids.

Klik voor meer info op de roze button.

Bekijk ook het overzicht met meer natuuruitjes in en om Utrecht!

Meer inspiratie

Fonteyn Festival

Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!

Kijkgeluiden (7+)

Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?

KennisKnetters (8+)

Ontdek de antwoorden op belangrijke vragen tijdens dit wetenschapsfestival in TivoliVredenburg!

Weekend van het Verdedigingserfgoed

Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief