Honswijkerplas
In en om dit zwemwater (in de uiterwaarden van de Lek) is het super fijn vertoeven!
De Honswijkerplas vind je in Tull en ’t Waal. Er zijn picknickweides, diverse speeltoestellen en ruime zandstranden. Een heerlijk plekje om met je kinderen naartoe te gaan!
De plas is vrij toegankelijk en (niet geheel onbelangrijk!) er staat een toiletunit.
Veel zwemplezier bij de Honswijkerplas!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Zomers genieten bij Kasteel de Haar
Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!