Kinderboerderij de Brink
Een plek waar kinderen op een leuke manier in contact komen met het boeren- en buitenleven.
Kinderboerderij de Brink is één van de grotere kinderboerderijen in Nederland. Naast de geiten, schapen, kippen, konijnen en cavia’s is er ook een lieve pony aanwezig!
Daarnaast zijn er veel speeltoestellen en kun je als ouders gezellig rond de picknicktafels gaan zitten. Ook is er een winkeltje waar je koffie, thee en iets lekkers kunnen kopen.
Het terrein is goed bereikbaar met de auto en ook met het openbaar vervoer.
Klik voor meer info over deze grote kinderboerderij op de roze button hieronder.
Neem ook eens een kijkje op ons uitgebreide overzicht met alle kinderboerderijen in Zeist en Utrecht.
Kinderboerderij de Brink
Kroostweg 7
3704 EA Zeist
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag van 10 tot 17 uur.Van 1 april tot 1 oktober ook op zondag geopend van 13.30 tot 17 uur.
Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Utrecht tijdens de meivakantie?
Meivakantie in ARTIS
Ontdek deze vakantie de jonge dieren, het broedseizoen en nog veel meer door het hele park bij ARTIS
Kijkgeluiden (7+)
Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!