Mooie speelweide
De speelweide van Landgoed Bredius; leuke toestellen om te beklimmen en natuur om mee te spelen!
Heb je zin om lekker buiten te spelen en misschien wel vies te worden? Kom dan naar de natuurspeeltuin in Woerden. In het Brediuspark vind je een toffe plek om te spelen met water, takken, zand en stenen en kun je op ontdekkingstocht. In de zomer staan ook alle bloemen in bloei, extra gezellig.
De speelweide ligt aan het Brediusveld en heeft een groot veld om te sporten, enkele speeltoestellen en de natuurspeelweide. Klimmen, hutten bouwen en ravotten, het kan allemaal!
Tip: trek oude kleren aan als je komt.
Klik voor meer info over de speelweide op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Winterfair
Het Nationaal Bomenmuseum is gehuld in wintersferen! Met kerstmarkt en kinderactiviteit.
Kleuterbios: Bluey in de Bios: Keukenpret!
Een uur lang Bluey-fun voor de kleinste filmfans bij Kinepolis!
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht
Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!