Mooie speelweide
De speelweide van Landgoed Bredius; leuke toestellen om te beklimmen en natuur om mee te spelen!
Heb je zin om lekker buiten te spelen en misschien wel vies te worden? Kom dan naar de natuurspeeltuin in Woerden. In het Brediuspark vind je een toffe plek om te spelen met water, takken, zand en stenen en kun je op ontdekkingstocht. In de zomer staan ook alle bloemen in bloei, extra gezellig.
De speelweide ligt aan het Brediusveld en heeft een groot veld om te sporten, enkele speeltoestellen en de natuurspeelweide. Klimmen, hutten bouwen en ravotten, het kan allemaal!
Tip: trek oude kleren aan als je komt.
Klik voor meer info over de speelweide op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!
Paasbrunch op het fort
Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest door Kidsproof: nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Kidsproofblogger Anique en haar kinderen doken bij Het Klokkenhuis in de wereld van de tijd. Ze lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!