
Feestje in Romeins fort
Maak een reis door de Romeinse tijd en vier je feestje bij Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn!
Zo’n 2000 jaar geleden leefden in en rond dit museum Romeinse soldaten en nu is het jouw beurt om hier een spannende tijd te beleven. Vier je kinderfeestje in Castellum Hoge Woerd! Je kunt kiezen uit twee verschillende kinderfeestjes, spannend!
Zoeken, zoeken, zoeken naar de Romeinse munt! (5-6 jaar)
Met een mooie tunica aan gaan jij en je vrienden en vriendinnen luisteren naar een spannend verhaal. Jullie moeten een jongen uit de Romeinse tijd helpen! Hij is zijn geluksmuntje kwijt en die moet ergens in het castellum zijn. Aan het einde van de zoektocht staat er wat lekkers voor jullie klaar. En….iemand wil jullie graag bedanken. Als herinnering aan dit spannende bezoek maken jullie je eigen Romeinse geluksmuntje en nemen deze mee naar huis.
Activeer de Tijdportaal en help Aelius! (7–9 jaar)
Professor Punt heeft een tijdportaal gemaakt waarmee hij in het verleden kan kijken. Samen met hem zien jullie een jongen in de Romeinse tijd die hulp nodig heeft. Jullie kunnen hem helpen door op zoek te gaan naar de codes in het hele castellum. Door de codes te scannen met een tablet en de opdrachten uit te voeren in Romeinse kleding, lukt het vast om alles te verzamelen wat Aelius nodig heeft. Na deze zoektocht staat er wat lekkers voor jullie klaar. Als herinnering aan het bezoek maken jullie je eigen Romeinse geluksmuntje en nemen deze mee naar huis.
Beide kinderfeestjes worden begeleid door een medewerker van een museum.
Nieuwsgierig geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button!
Museum Hoge Woerd
Hoge Woerdplein 1
3454 PB Utrecht
Openingstijden
Vrijdagmiddag, zaterdag en zondagToon op kaart
Meer inspiratie


Feestje bij FC Utrecht
FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!
Kinderfeestjes-actie
Hoera, Play-in is jarig! Daarom krijg je nu 10% korting op alle kinderfeestjes!
Fusion Drift: Vette actie
Boek nu een kartfeestje (elektrisch) bij The Team Building met een dikke korting. Mooie deal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!