Fietsen over landingsbaan
Heb jij al wel eens over de voormalige landingsbaan van Vliegbasis Soesterberg gefietst?
Heb jij al wel eens over de voormalige landingsbaan van Vliegbasis Soesterberg gefietst? Dat kan!
Fiets onder leiding van een gids mee over start- en landingsbanen en langs shelters, bunkers en een kerosineopslagplaats.
Je krijgt toegang tot één of meer historische objecten en betreedt delen van het Park die niet vrij toegankelijk zijn.
Tijdens deze excursie wordt ook aandacht besteed aan de natuurontwikkeling op de voormalige vliegbasis.
De fietsexcursies Historie Vliegbasis vinden in de periode maart t/m oktober iedere eerste en derde zaterdagmiddag van de maand plaats, afstand ruim 10 kilometer.
Reserveren noodzakelijk. Het maximaal aantal deelnemers is 50 personen.
Neem zelf je fiets mee en zet deze vooraf klaar voor vertrek bij fietsenstalling 2 naast parkeerplaats P1!
Verzamelpunt is de foyer van het Nationaal Militair Museum, Verlengde Paltzerweg 1 te Soest. Het is mogelijk voorafgaand aan de excursie gebruik te maken van de voorzieningen van het museum en/of dit te bezoeken.
Het Utrechts Landschap
Openingstijden
van 13.00 tot ongeveer 15.30 uurPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!
Op avontuur in de wereld van de Romeinen
Ontrafel de geheimen van Museum Hoge Woerd tijdens de speur- en ontdekkingstochten!
NIEUW bij Down Under!
Naast het luieren, zwemmen en watersporten kun je nu ook losgaan in het toffe Aquapark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!