Blotevoetenpad
He, wat voel ik nu? Van zacht gras of mos en fijn zand tot grind en grote keien, ontdek het zelf!
Lopen op blote voeten is heerlijk, bevrijdend, een gezonde en speelse manier van natuurbeleving! Leuk voor kleine en grote kinderen!
Op het Blotevoetenpad van het Natuurkwartier Nieuwegein loop je een korte wandelroute van ongeveer 30 minuten. Een parcours, over verschillende soorten ondergrond: van zacht gras of mos en fijn zand tot grind en grote keien, van houtsnippers tot houtstronken en dikke takken. Welke ondergrond vinden jullie het fijnste op je blote voeten?
Ook voor kinderen is het pad ontzettend leuk; met een strandje, modderige stukken en een avontuurlijke brug kunnen ook zij hun energie kwijt.
Achteraf is het mogelijk om bij het startpunt (de schuur) je voeten weer te wassen, het is hierbij wel verstandig om je eigen handdoek mee te brengen.
Klik voor meer info over dit leuke natuuruitje door naar de site via de roze button.
Foto’s: stefanigetsfit
Op zoek naar leuke buitenuitjes? Bekijk ons overzicht met leuke natuuruitjes in en om Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Festival Loeren
Kom Loeren in de boomgaard en ontdek grote artiesten van nu op dit gezellige familiefestival!
Voorjaarsmarkt
Het Nationaal Bomenmuseum staat op 31 mei vol met kramen met producten uit en voor de natuur!
Buitengoed de Boomgaard
Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Kinderzwemfeestje in Utrecht? Check ons overzicht met de leukste plekken!
Op zoek naar een tof zwemfeestje voor kinderen in regio Utrecht? In en rondom Utrecht vind je volop leuke locaties voor een spetterend kinderfeestje in het zwembad.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!