Natuurspeeltuin Culemborg
Lekker ravotten in de natuur? Natuurspeeltuin De Tuinpiraat is open!
Midden in het Culemborgse bos vind je Natuurspeeltuin De Tuinpiraat. Hier kun je onder andere in bomen klimmen, verstoppertje spelen, een hut bouwen en nog veel meer!
5 keer per jaar is het extra feest in de speeltuin. De Tuinpiraten organiseren dan namelijk een speeldag in het bos bij De Zandput in Culemborg voor kinderen van 4-12 jaar. Op de speeldag zijn er extra activiteiten, zoals touwslingeren of de modderglijbaan. Speel je mee?
Klik voor meer info over de natuurspeeltuin op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Festival Loeren
Kom Loeren in de boomgaard en ontdek grote artiesten van nu op dit gezellige familiefestival!
Festival Tweetakt
Avontuurlijk festival met theater, kunst en muziek voor iedereen, op meerdere unieke locaties!
Voorjaarsmarkt
Het Nationaal Bomenmuseum staat op 31 mei vol met kramen met producten uit en voor de natuur!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijk buiten zwemmen in zwembaden én natuurwater!
Een kindvriendelijk buitenzwembad of prachtig natuurwater: in en om Utrecht vind je veel fijne zwemplekken om met de kinderen naartoe te gaan! Wij hebben de leukste openluchtbaden en natuurzwemplekjes vast voor je op een rijtje gezet. Veel spetter en spatter plezier!
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.