Steede Hoge Woerd
Een fantastische locatie van Utrecht Natuurlijk, het hele jaar door!
Ontdek Steede Hoge Woerd aan de rand van het Maximapark en midden in Leidsche Rijn. Deze locatie van stichting Utrecht Natuurlijk is onderdeel van Castellum Hoge Woerd.
Hier loop je tussen de dieren in de weiden, help je met pony’s borstelen en ga je aan de slag in de tuin. Voor kinderen (en volwassenen) worden hier het hele jaar door allerlei bijzondere activiteiten georganiseerd.
Kennen jullie de klim- en klauterspeelplaats én te gekke waterloop al? Echt een heerlijke plek voor kinderen om lekker te spelen en van alles te ontdekken.
Let op: alleen de ingangen aan de ’tuinkant’ zijn open. Dat zijn de ingangen bij de parkeerplaats met Goes en de ingang langs de Vicuslaan.
Een bezoekje aan de kinderboerderij kun je heel leuk combineren met een bezoekje aan het museum en een drankje in het Castellum café.
Klik voor meer informatie op de roze button!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Magische vuurshow
Twee artiesten halen alles uit de kast om indruk te maken op het publiek. Bewonder vuur, magie en humor!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Muzikale vakantie
Maak, bouw en ontdek mee bij Museum Speelklok. Ontdek ook het nieuwe Music Machines & Me!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!