Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Waterfietsen over de gracht

Er is niets leukers dan waterfietsen over de grachten van Utrecht. Verken de stad op een leuke manier!

In de Domstad kun je waterfietsen over de grachten. De terrasjes, de intrigerende consoles en de mooie grachtenpandjes nodigen uit voor een heerlijke waterfietstocht. Mocht het een beetje regenen, dan wordt er een huifje op de waterfiets gezet. Waterfietsen over de grachten is ook een origineel idee voor een bijzonder kinderfeestje!

Ook zin om te waterfietsen met het gezin of als kinderfeestje door de mooie binnenstad van Utrecht?

Je vindt de Canal Bike steiger aan de Oudegracht, ter hoogte van de centrale bibliotheek op nummer 167 en tegenover de Winkel van Sinkel.

Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.

Canal Bike Utrecht

Oudegracht 167

3511 AL Utrecht

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de site
Prijs Vanaf € 9,50
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Muzikale herfstvakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Hoe?Zo! Show (8+)

Alle vragen komen voorbij tijdens de interactieve wetenschapsshow voor kinderen in TivoliVredenburg!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Herfstvakantie vol kattenkwaad

Ga deze herfstvakantie op pad met Noet Noet en ontdek de geheime kamers van Kasteel de Haar!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!