Waterfietsen over de gracht
Er is niets leukers dan waterfietsen over de grachten van Utrecht. Verken de stad op een leuke manier!
In de Domstad kun je waterfietsen over de grachten. De terrasjes, de intrigerende consoles en de mooie grachtenpandjes nodigen uit voor een heerlijke waterfietstocht. Mocht het een beetje regenen, dan wordt er een huifje op de waterfiets gezet. Waterfietsen over de grachten is ook een origineel idee voor een bijzonder kinderfeestje!
Ook zin om te waterfietsen met het gezin of als kinderfeestje door de mooie binnenstad van Utrecht?
Je vindt de Canal Bike steiger aan de Oudegracht, ter hoogte van de centrale bibliotheek op nummer 167 en tegenover de Winkel van Sinkel.
Klik op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie.
Canal Bike Utrecht
Oudegracht 167
3511 AL Utrecht
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de sitePrijs
Vanaf € 9,50Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Weekend van de Wetenschap 2026
Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken en beleven op mega veel interessante plekken!
Singelloop: Kids Runs
Superleuk, speciaal voor de jonge sportievelingen is er een 1 of 2 km Kids Run!
Sluitingsfestival RAUM
Een feestelijke afsluiting met inclusieve speelactiviteiten en een nieuwe inclusieve speelinstallatie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!