Gooien met verf
Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!
Gooien met Verf is een superleuk en creatief kinderfeestje voor kinderen vanaf 8 jaar. Bij dit feest neem je bovendien een te gekke herinnering mee naar huis: jullie eigen kunstwerk!
In het atelier van de Fabriek Woerden komt de kunstenaar in ieder kind naar boven… en in de volwassenen! Je creëert door middel van gooien – spetteren – spuiten – druppelen – mikken – gieten een uniek schilderij. Een iedereen van jong tot oud, met of zonder schilderstalent, kan op deze manier een kunstwerk maken.
Het volgende zit bij het feestje inbegrepen:
– workshop Gooien met Verf inclusief workshopbegeleider en een canvas
– zakje snoep of chips
– 2x limonade
– verjaardagsmenu
Je kunt ook extra’s bijboeken. Kijk daarvoor op de website.
Klik voor meer info over dit toffe feestje door naar de website via de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
TeamSport E-karting!
Beleef een compleet feestje rond de multilevel E-kartbaan in The Wall Utrecht!
Graffiti kinderfeestje
Super feestje met Graffitifun! Maak samen met je vriendjes een graffiti schilderij, thuis of op locatie.
Cool: Speleo plus klimmen
Workshop dubbeldekker bij Neoliet; combineer de spannende avonturentunnel met klimmenBlogs & inspiratie
Alle blogs
We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!
Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht
Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.