Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gooien met verf

Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!

Gooien met Verf is een superleuk en creatief kinderfeestje voor kinderen vanaf 8 jaar. Bij dit feest neem je bovendien een te gekke herinnering mee naar huis: jullie eigen kunstwerk!

In het atelier van de Fabriek Woerden komt de kunstenaar in ieder kind naar boven… en in de volwassenen!  Je creëert door middel van gooien – spetteren – spuiten – druppelen – mikken – gieten een uniek schilderij. Een iedereen van jong tot oud, met of zonder schilderstalent, kan op deze manier een kunstwerk maken.

Het volgende zit bij het feestje inbegrepen:
– workshop Gooien met Verf inclusief workshopbegeleider en een canvas
– zakje snoep of chips
– 2x limonade
– verjaardagsmenu  

Je kunt ook extra’s bijboeken. Kijk daarvoor op de website.

Klik voor meer info over dit toffe feestje door naar de website via de roze button.

Fabriek Woerden

Oostzee 8

3446 CH Woerden

Mail direct

Mail direct naar Fabriek Woerden

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zelf achter de draaischijf

Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!

Feestje freerunnen

Geweldig feestje bij JUMP freerun in Woerden. Bekijk te gekke freeruntrics en leer ze ook zelf!
Nieuw

Lasergame of Social Games-feestje

Nieuwe hit! Check deze twee supercoole feestjes bij The Team Building.
Nieuw

NIEUW! Feestje in het Aquapark

Trotseer het parcours van het Aquapark en beleef een spetterende verjaardag bij Down Under!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!

Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief