Themakist
Geef je een feestje? Huur dan een themakist Prinses of Super Mario van Ravotten!
De themakisten zijn compleet uitgerust met een inhoud voor 10 kinderen. De kist is gevuld met alles wat je zeker nodig hebt: tafellaken, kostuums, bekers, slinger, muziek, accessoires. Er zijn ook mogelijkheden om de inhoud aan te passen, bijvoorbeeld bij typische meidenfeestjes waar jongens ook meedoen.
Je krijgt een draaiboek bijgeleverd, met daarin een leuke en originele verhaallijn en volgorde van de spellen. Uiteraard kun je het draaiboek op tijd per email ontvangen zodat je je kunt voorbereiden en aanschaffen wat je verder nog nodig hebt. Of pas het programma aan en verwerk eigen ideeën in je feestje.
Er zijn veel verschillende thema’s mogelijk. Ben je op zoek naar meer info over deze super leuke themakisten die ook nog eens gunstig geprijsd zijn? Kijk dan snel op de site via onderstaande roze button! Hier lees je ook over eventuele aanvullingen als een lekkere taart, versierpakket of uitnodigingen.
Ravotten
Openingstijden
Ophalen van de kist in overleg.Bezorgen in Utrecht, Vleuten, Maarssen, De Meern en Harmelen voor € 6.
Prijs
Vanaf € 25Meer inspiratie
Fusion Drift: Vette actie
Boek nu een kartfeestje (elektrisch) bij The Team Building met een dikke korting. Mooie deal!
Gooien met verf
Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!
Bounce Valley kinderfeestje
Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!