Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uiteten bij Down Under

Op dit leuke plekje kun je niet alleen heerlijk eten maar ook (overdekt) watersporten!

Dit leuke plekje in Nieuwegein heeft een mooie menukaart voor het hele gezin. En zowel binnen als buiten kun je heerlijk zitten. Je hebt een spectaculair uitzicht op de Laagravense plas en de watersporters!

Zomers weer? Ga eerst lekker naar het prachtige strand van Down Under. Ook leuk, combineer je etentje met een van de watersporten.

Klik voor meer info door naar de site van Down Under via de roze button!

Down Under

Ravensewetering 1

3439 ZZ Nieuwegein

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Down Under

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderen eten gratis bij Buurten

Samen gezellig uit eten en de kinderen schuiven gratis aan, wat een feestje!

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Klein Zwitserland

Een heerlijke plek in de prachtige bosrijke omgeving van Driebergen om lekker te eten, o.a. pannenkoeken.

Expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’

Kom lekker eten en drinken én ontdek samen de expositie ‘Een Fort voor Vleermuis’ met leuke knutsel!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!