Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uiteten bij Down Under

Op dit leuke plekje kun je niet alleen heerlijk eten maar ook (overdekt) watersporten!

Dit leuke plekje in Nieuwegein heeft een mooie menukaart voor het hele gezin. En zowel binnen als buiten kun je heerlijk zitten. Je hebt een spectaculair uitzicht op de Laagravense plas en de watersporters!

Zomers weer? Ga eerst lekker naar het prachtige strand van Down Under. Ook leuk, combineer je etentje met een van de watersporten.

Klik voor meer info door naar de site van Down Under via de roze button!

Down Under

Ravensewetering 1

3439 ZZ Nieuwegein

Openingstijden Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Down Under

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gooien met Verf | Getest door Kidsproof

Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.

Alle intochten van Sinterklaas regio Utrecht

2025 - De intocht van Sinterklaas met de boot in Utrecht is voor veel kinderen een van de hoogtepunten van het het jaar. Ook in 2025 zal de Sint de kinderen met een bezoekje vereren, en niet alleen in Utrecht, maar ook de kinderen van De Bilt, Bilthoven, Zeist, Maarssen, Houten, Den Dolder en meer bezoekt hij. Vaak neemt hij zijn trouwe paardje mee. Wil jij weten wanneer je de Sint waar kan verwelkomen? We hebben alle intochten voor je op een rijtje gezet!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat

Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief