Rondleiding land en lucht
Ontdek samen de landschappen in het Centraal Museum en het nijntje museum!
Het nijntje museum is de wereld in het klein. In themaruimtes gebaseerd op de prentenboeken van Dick Bruna ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen.
Rondleiding Land en lucht | 4 t/m 6 jaar
In de schoolvakanties kun je gratis meedoen aan de familierondleiding Land en lucht in het Centraal Museum en het nijntje museum van 15.00 uur tot 16.00 uur.
Land en lucht is speciaal ontwikkeld voor kleuters van 4 t/m 6 jaar en hun ouders/begeleiders. Samen ontdekken jullie de landschappen in het Centraal Museum en bekijken jullie de 360-gaden projectie boris en de paraplu in het nijntje museum. De rondleiding start en eindigt in het Centraal Museum.
Meedoen is gratis met een ticket voor het Centraal Museum. Reserveer via deze link wel even van tevoren je plekje.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Foto: Marleen Kuipers
Data:
- woensdag 29 juli 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 12 augustus 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 14 oktober 2026 Zet in mijn agenda
- woensdag 21 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kinderen eten gratis bij Buurten
Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!