Appels plukken met de kids!
Pluk op zaterdag 21 september je eigen appels bij Plattelandswinkel De Haarse Gaard. Leuk!
De appelplukdag bij de Haarse Gaard is een heerlijke dag voor jong en oud, boordevol super leuke activiteiten! Maak een ritje door de boomgaard in de pluktrein, krijg uitleg van een echte fruitteler, pers zelf je eigen sapje, verdwaal in het doolhof en spring je suf op het springkussen.
Dit jaar is dit festijn extra bijzonder, omdat ze ook mini-fotoshoots in de boomgaard houden. Er is een fotograaf aanwezig die prachtige foto’s maakt en precies weet hoe ze kinderen mooi op de foto moet zetten.
Op zoek naar meer adresjes om lekkere appeltjes te plukken? Bekijk ons overzicht: zelf appels plukken in Utrecht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Plattelandswinkel De Haarse Gaard
Thematerweg 8
3455 SN Utrecht
Openingstijden
van 10.00 tot 16.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Slodde en Vos op boevenpad (3+)
Dans mee op eigenzinnige, Nederlandstalige kinderliedjes in TivoliVredenburg!
Play-in: oneindig veel fun!
Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.
Snaartjes kinderfestival (8+)
Kom in de meivakantie naar Snaartjes kinderfestival in Tivolivredenburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!