Guppenclub
Voor jonge paardenfans is er iedere week de Guppenclub. Leer al spelend omgaan met pony's!
Stal van Brenk organiseert iedere week de “Guppenclub”. In de Guppenclub leren kinderen spelenderwijs omgaan met pony’s. Denk hierbij aan een pony borstelen, wandelen met een pony en kleine wandelritjes op een pony maken. De Guppenclub wordt begeleid door een instructrice van Stal van Brenk. Wel is het de bedoeling dat er per kind één ouder/verzorger meeloopt. De les duurt ongeveer een half uur. Een leuke activiteit voor alle paardenliefhebbers!
De Guppenclub is elke woensdag, vrijdag en zondag.
Vergeet niet om je van tevoren aan te melden!
Klik voor meer info of om je aan te melden op de roze button.
Bekijk het complete overzicht van kinderactiviteiten in Utrecht in onze Uitagenda!
Meer inspiratie
Buitengoed de Boomgaard
Ontdek dit geheime plekje: een fantastisch kidsparadijs lekker dichtbij!
NIEUW bij Down Under!
Naast het luieren, zwemmen en watersporten kun je nu ook losgaan in het toffe Aquapark!
nijntjes tuinfeest
Doe mee met de speciale activiteiten en vier het tuinfeest met nijntje en haar vriendjes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!