Guppenclub
Voor jonge paardenfans is er iedere week de Guppenclub. Leer al spelend omgaan met pony's!
Stal van Brenk organiseert iedere week de “Guppenclub”. In de Guppenclub leren kinderen spelenderwijs omgaan met pony’s. Denk hierbij aan een pony borstelen, wandelen met een pony en kleine wandelritjes op een pony maken. De Guppenclub wordt begeleid door een instructrice van Stal van Brenk. Wel is het de bedoeling dat er per kind één ouder/verzorger meeloopt. De les duurt ongeveer een half uur. Een leuke activiteit voor alle paardenliefhebbers!
De Guppenclub is elke woensdag, vrijdag en zondag.
Vergeet niet om je van tevoren aan te melden!
Klik voor meer info of om je aan te melden op de roze button.
Bekijk het complete overzicht van kinderactiviteiten in Utrecht in onze Uitagenda!
Meer inspiratie
Lentebock Festival met korting
Tijdens dit festival - 27 t/m 29 maart - is er voor 't hele gezin van alles te beleven!
Central Park Festival
Feestelijk festival voor muziekliefhebbers en fijnproevers van alle leeftijden!
Klop Klop Boem Boem (4+)
Een ritmisch dansconcert voor de hele familie in TivoliVredenburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!