Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Doe-het-zelf feestje in het bos

Dol op buiten spelen en ravotten? Vier dan een duurzaam doe-het-zelf feestje bij De Boswerf!

Het bezoekerscentrum De Boswerf ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Hier kun je op de woensdag t/m vrijdag en zondag terecht voor verjaardagsfeestjes. Kies bijvoorbeeld voor een Duurzaam doe-het-zelf feestje!

Duurzaam doe-het-zelf feestje

Tijdens een doe-het-zelf-feestje kun je op eigen gelegenheid, op het afgesproken tijdstip je feestje vieren. Je kunt je heerlijk uitleven op het terrein, bijvoorbeeld in het Natuurspeelbos, Beleefbos of op het klimrek.

Bij het feestje hoort een Duurzame Feestkist. Deze kist zit vol met versiering en te gekke natuuractiviteiten. Je mag zelf taart, gebak of pannenkoeken meenemen en kan servies lenen van De Boswerf. Verder heb je 1 of 2 picknicktafels tot je beschikking.

Ben je enthousiast geworden? Klik voor meer info door naar de website via de roze button en ontdek de verschillende mogelijkheden!

Kijk ook eens op het overzicht van alle kinderfeestjes in het bos van Utrecht en Zeist.

Bezoekerscentrum De Boswerf

Prins Bernhardlaan 3

3708 BR Zeist

Openingstijden Woensdag t/m vrijdag en zondag
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Boswerf

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zelf achter de draaischijf

Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!

Bodyboarden, cool!

Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!

Expeditie Robinson Feestje

Klaar voor een feestje vol overleven, samenwerken en strijden? Ga de uitdaging aan bij Kids Lodge!

Freerun feestje

Leef je uit tijdens jouw feestje bij JUMP freerun. Leer en bekijk te gekke freeruntrics!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2026 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!