Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Vrijstaat

Een Kinderkunstlocatie in Leidsche Rijn waar ze echt fantastische dingen organiseren!

Met de opening van De Vrijstaat in 2010 kreeg Via Vinex een vaste plek in Leidsche Rijn. De Vrijstaat; een kunstlocatie voor kinderen, waar beeldende kunst-, muziek- en theaterprojecten worden ontwikkeld die zich richten op een jong publiek (6-16 jaar).

Een greep uit de activiteiten: De Vrijstaat KunstAcademie voor kunstenaars in de dop. Maak onder begeleiding van professionele kunstenaars kunst! In de zomervakantie kun je meedoen met de Zomercampus, met ieder jaar een ander thema. Ook kun je hier hele creatieve én originele kinderfeestjes geven! Ga bijvoorbeeld bamboestieken of maak samen een verjaardagsbuffet. Verder zijn er regelmatige leuke exposities.

Kortom, een plekje om zeker te onthouden!

Klik via de roze button door naar de website voor meer info.

De Vrijstaat

Hof van Monaco 3

3541 DT Utrecht

Mail direct

Mail direct naar De Vrijstaat

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Utrecht

Meer inspiratie

Op avontuur in de wereld van de Romeinen

Ontrafel de geheimen van Museum Hoge Woerd tijdens de speur- en ontdekkingstochten!

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Vier zomer op Kasteel de Haar, het landgoed verandert in een vrolijk zomerverblijf vol kindervertier!

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!