Dierenweide Kukele-Boe
In deze dierenweide zijn heel veel verschillende dieren. Welke is jouw favoriet?
In deze leuke dierenweide in Woerden vind je geitjes om te aaien, konijnen, schapen en een lekker knorrend varken, maar ook veel verschillende vogels, van wie de kippen, de duiven, de eenden en de pauwen vrij rondlopen.
Op dierendag, met Pasen en rond Sinterklaas organiseert Kukele-boe leuke activiteiten.
Klik voor meer info over de dierenweide door naar de site via de roze button!
Tip! Kijk ook eens bij ons overzicht met alle dierenweides in Woerden, Utrecht en omgeving.
Dierenweide Kukele-Boe
Kievitstraat 40
3443 BG Woerden
Openingstijden
Dierenweide Kukele-boe is dagelijks open.Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kleuterbios: Vier Feest met Dikkie Dik
Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gooien met Verf | Getest door Kidsproof
Wat is er nou leuker dan lekker kliederen met verf? Gooien met verf natuurlijk! En dat kan bij de Fabriek in Woerden. In hun kleurrijke atelier kun je helemaal losgaan met verf in alle kleuren, leer je verschillende technieken en komt de kunstenaar in je los.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!