Recreatiegebied Ruigenhoek
Kom genieten van de plassen, wandel- en fietspaden in dit mooie natuurgebied!
In het nieuwe gebied zijn er fiets-, ruiter- en wandelpaden, bruggen en vlonders, picknickplaatsen, bankjes en een grote parkeerplaats. Ook zijn een bomenweide, dagcamping en een visvijver aangelegd en een gebouw voor koffie en broodje gebouwd. Voor de kids en jongeren zijn een skatepark, voetbal- en basketbalveld en een groot klimtoestel aangelegd. Daarnaast ligt het gebied tegen Fort Ruigenhoek aan, een natuurlijk waterpark met speelelementen!
Dus of je nu van fietsen, wandelen, skaten, voetballen, basketballen, kanovaren, klimmen, paardrijden of gewoon lekker luieren houdt, in Ruigenhoek valt veel te beleven!
Klik voor meer info op de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kijkgeluiden (7+)
Ga je mee op een ontdekkingsreis door een elektronische wildernis in TivoliVredenburg?
Weekend van het Verdedigingserfgoed
Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!
Fonteyn Festival
Tijdens dit festival (8 t/m 10 mei 2026) is er voor het hele gezin van alles te beleven!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!