Nieuw Rotsoord
Op de kinderboerderij Nieuw Rotsoord vind je naast konijnen ook reptielen en bijzondere vogels.
De meeste kinderen vinden het steeds weer een feestje om naar de kinderboerderij te gaan. Of het nou is om de konijnen of cavia’s te aaien of te kijken naar de bokkesprongen van een geit.
Bij Nieuw Rotsoord zijn ook veel bijzondere dieren zoals vissen, slangen en baardagemen. En heb jij al wel eens een oud-hollandse kapucijn of een wever gezien?
Klik op de roze button hieronder voor meer info over de kinderboerderij.
Kijk ook eens op het overzicht met alle kinderboerderijen in Utrecht.
Kinderboerderij Nieuw Rotsoord
Briljantlaan 101
3523 CD Utrecht
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van 11 tot 17 uur en op zaterdag en zondag van 13 tot 17 uur. Op 24, 25 en 26 december gesloten, evenals op 31 december en 1 januari.
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Op avontuur tijdens het Forten- en Vestingfestival!
Stoere forten, bunkers en eeuwenoude vestingen door heel Nederland openen hun deuren voor families!
Leidsche Rijn Festival 2026
Gratis kunstfestival voor kinderen bij Castellum Hoge Woerd in Utrecht
Fabriek Woerden
Superleuke indoor activiteiten bij de Fabriek Woerden voor kids van verschillende leeftijden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!