Appels plukken met de kids!
Pluk op zaterdag 21 september je eigen appels bij Plattelandswinkel De Haarse Gaard. Leuk!
De appelplukdag bij de Haarse Gaard is een heerlijke dag voor jong en oud, boordevol super leuke activiteiten! Maak een ritje door de boomgaard in de pluktrein, krijg uitleg van een echte fruitteler, pers zelf je eigen sapje, verdwaal in het doolhof en spring je suf op het springkussen.
Dit jaar is dit festijn extra bijzonder, omdat ze ook mini-fotoshoots in de boomgaard houden. Er is een fotograaf aanwezig die prachtige foto’s maakt en precies weet hoe ze kinderen mooi op de foto moet zetten.
Op zoek naar meer adresjes om lekkere appeltjes te plukken? Bekijk ons overzicht: zelf appels plukken in Utrecht.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Plattelandswinkel De Haarse Gaard
Thematerweg 8
3455 SN Utrecht
Openingstijden
van 10.00 tot 16.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht op 8 en 9 november
Spaar alle Boerderijkaarten
Nieuw: spaar de vrolijke Boerderijkaarten van Utrecht Natuurlijk door te helpen op de stadsboerderij!
10 Jaar GeoCraft!
Kom bouwen en vieren tijdens GeoCraft Summit: het nationale Minecraft event op GeoFort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!
De 15 leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht
Leuke en mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in en om Utrecht! Wij zetten de 15 leukste wandelingen in het bos voor je op een rijtje.
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.