Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pyramide van Austerlitz

Een grote speeltuin met veel speeltoestellen voor alle leeftijden in het bos van Zeist / Austerlitz!

De Pyramide van Austerlitz heeft een fantastische speeltuin middenin het bos en nog gratis ook. Direct grenzend aan deze speeltuin bevindt zich het lunapark, waar de kinderen zich kunnen uitleven in het treintje, de botsauto’s, de carrousel of één van de andere attracties. Voor deze attracties wordt een kleine bedrag gevraagd. Het lunapark is alleen in het zomerseizoen open.

Voor de ouders (en kinderen) is er een heerlijke terras. Af en toe een korte pauze voor een drankje of een ijsje, en daarna weer snel genieten. Blijf jij als ouder maar rustig op het terras zitten, de kinderen vermaken zich wel!

Wist je dat je bij de Pyramide van Austerlitz ook een leuk kinderfeestje kan geven? Er is een speciaal Pyramide kinderfeestjesarrangement, heel handig! Hierin zit voor ieder kind een glaas limonade, een bordje friet, een kroket of frikadel, een softijsje en 3 muntjes voor het lunapark. Dat wordt vast een hele gezellige verjaardag! 

Klik voor meer info over de Pyramide van Austerlitz op de roze button.

Tip! Combineer een bezoekje aan de speeltuin met een mooie wandeling in het bos van Zeist / Austerlitz. Echt een heerlijk bos voor een lekkere boswandeling met kinderen! Natuurlijk ook heel leuk om de pyramide zelf te beklimmen, gelegen op het hoogste punt van de Utrechtse Heuvelrug en in 1804 gebouwd als eerbetoon aan Napoleon Bonaparte. Vanaf de pyramide heb je een heel mooi uitzicht!

Wil je meer weten over andere speelplaatsen in regio Utrecht? Kijk dan op ons overzicht met alle speeltuinen in Utrecht.

Pyramide van Austerlitz

Zeisterweg 98

3931 MG Woudenberg

Openingstijden Klik door naar de site voor de actuele openingstijden. Het lunapark is alleen in het zomerseizoen geopend.
Prijs De toegang tot de speeltuin is gratis, voor de attracties van het Lunapark wordt een kleine bijdrage gevraagd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Winter Gruffalo (3+)

Beleef een winter vol Gruffalo-pret in de kerstvakantie tijdens Festival Winterkost!

Winterkost | 2 tot 12 jaar

Hartverwarmend jeugdtheater in de kerstvakantie in diverse theaters in regio Utrecht

Winterfair

Het Nationaal Bomenmuseum is gehuld in wintersferen! Met kerstmarkt en kinderactiviteit.

Zelf je kerstboom omzagen

Proef de magische kerstsfeer bij Buitengoed de Boomgaard in Bunnik!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Meester Kikker in Stadsschouwburg Utrecht

Deze kerstvakantie geniet je met de hele familie van de musical Meester Kikker. Het wonderlijke verhaal van meester Frans die soms ineens in een kikker verandert. Meester Kikker is gebaseerd op het gelijknamige (verfilmde) boek van Paul van Loon.

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >