Strand Oog in Al – Soia
Lekker aan het water chillen met een drankje uit het restaurant? Dat kan in Oog in Al!
Je vindt hier een restaurant met terras geschikt voor heerlijke lunch, diner, drankjes en meer. Ook op het gras aan het stadsstrandje is het fijn, echt een heerlijk hangout. Heel fijn voor ouders, de knusse speeltuin is omheind. Ook zijn er volop spelletjes aanwezig.
Op de kaart vind je een aantal speciale kindergerechten; onder andere een lekkere boterham, tosti en een pizza bambino.
Soia is voor het hele gezin een leuk uitje!
Let op: kinderen kunnen hier niet zwemmen.
Klik voor meer informatie over Soia op de roze button.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Familievoorstelling Be Bach
Stap in de wereld van de bekende componist midden in de bomentuin van het Bomenmuseum!
Bekijk
GeoCraft Summit 2026 Zomereditie
GeoFort opent haar poorten voor een hele dag vol Minecraft, daar wil je bij zijn!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Ga mee op avontuur in het Nationaal Militair Museum!
Bij het Nationaal Militair Museum is er voor kleine en grote avonturiers van alles te doen. Luister naar stoere verhalen, verken het museum met een speurtocht, ontdek de wereld van de krijgsmacht via speelwereld Xplore of leer salueren als een echte militair.
6x uitje mét AIRCO
Met deze hitte op zoek naar leuke uitjes met airco of fijne plekken waar het lekker koel is? Natuurlijk hebben wij tips voor deze extreem warme dagen! Wij zoeken zelf ook regelmatig de koelte op met onze kinderen.. :)