Feestje bij Stal van Brenk
Geef een leuk paardenfeestje voor je vriendjes en vriendinnetjes bij Stal van Brenk!
Vier jij binnenkort je verjaardag samen met je vriendjes en vriendinnetjes? Met een paardenfeestje bij Stal van Brenk wordt het een verjaardag om nooit te vergeten!
Tijdens het feestje krijgen de kinderen een rondleiding over de manege en worden de pony’s uitgebreid geborsteld en versierd. Uiteraard wordt er tijdens het feestje ook ponygereden.
Het totale programma duurt ongeveer 2 uur en eten en drinken is inbegrepen. De kinderfeestjes zijn geschikt voor groepen van 6 tot 16 kinderen en voor alle leeftijden. De manege is van dinsdag t/m zondag beschikbaar voor kinderfeestjes!
Kom jij je verjaardag vieren bij Stal van Brenk in Groenekan (rand van Utrecht)?
Klik voor meer info over het paardenfeestje op de roze button.
Tip! Ben je op zoek naar meer ideetjes voor een kinderfeestje? Bekijk dan ons overzicht met dierenfeestjes voor kinderen in Utrecht.
Stal van Brenk
Voordorpsedijk 29
3737 BL Groenekan
Openingstijden
Feestjes kunnen op woensdag, vrijdag, zaterdag of zondag plaatsvinden. Vooraf reserveren!Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Gooien met verf
Lekker gooien met verf en tegelijkertijd een mooi kunstwerk maken bij de Fabriek Woerden. Wat een feest!
Zelf achter de draaischijf
Bij ClayGym kun je samen pottenbakken op de schijf, kleien en veel lol maken tijdens een kinderfeestje!
Een uniek kinderfeestje
Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor paasbrunch, paaslunch & paasdiner met kinderen!
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in en om Utrecht kun je met Pasen 2026 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!