Aldo poppentheater
Leuk poppenspel met handpoppen en workshops voor kinderen. Laat je verrassen!
Aldo Theater met Poppen is een initiatief van Ina Geisler. Zij maakt voornamelijk kindertheater met poppen. Er zijn regelmatig (middag) voorstellingen in het Aldo Poppentheater, Adriaen van Ostadelaan 54.
Aldo Theater organiseert workshops in poppenspel waar kinderen en/of volwassenen zelf een hand- of stokpop maken en deze ook leren bespelen. Ook organiseert zij theater workshops.
Aldo Theater geeft ook voorstellingen op bijna alle locaties! Het Aldo Poppentheater kun je ook reserveren om een verjaardagsfeest extra feestelijk te vieren met een speciale voorstelling. De kinderen kunnen dan ook zelf een pop maken!
Klik voor meer info over Aldo Theater door naar de site via de roze button!
Aldo theater met poppen
Adriaen van Ostadelaan 54
3583 AK Utrecht
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar
Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.