Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toneelspel met handpoppen

Geef een super leuk en origineel kinderfeestje bij het Aldo theater: poppenspel met handpoppen!

Maak samen met je vriendjes en vriendinnetjes de mooiste handpoppen. Kies zelf tussen een hand of stokpop en ga aan de slag. Maak jij een mooie prinses of een coole ridder of denk je meer een aan hond of draak? Bijna alles is mogelijk! Daarna leer je hoe je met de poppen kunt spelen. En als jullie volleerde poppenspelers zijn dan verzorgen jullie een mooie voorstelling. Wat een groot applaus zullen jullie krijgen!

Duur van de workshop circa 2 uur.

Klik voor meer info over dit poppenspel op de roze button. Wist je dat je bij Aldo ook een leuke theater-workshop voor kinderen kan volgen?

Tip! Bekijk ons overzicht met alle speciale kinderfeestjes in en om Utrecht.

Aldo theater met poppen

Adriaen van Ostadelaan 54

3583 AK Utrecht

Prijs Zie de website van Aldo voor de verschillende mogelijkheden.
Mail direct

Mail direct naar Aldo theater met poppen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fusion Drift

Beleef een next level kartervaring bij The Team Building. Met speed ups, slow downs en gave effecten!

Wie is de Mol? kinderfeestje

Klaar voor een feestje vol sabotage, geheimen en slimme opdrachten? Raad de mol bij Kids Lodge!

Feestje bij FC Utrecht

FC Utrecht fans willen natuurlijk hun kinderfeestje vieren in Stadion Galgenwaard!

Bounce Valley kinderfeestje

Spring een gat in de lucht met je vriendjes en vriendinnetjes bij dit gigantische luchtkussenpark!

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Kidsproof ontdekte: Noet Noet en het geheime kasteelfeest bij Kasteel de Haar

Wij zijn fan van deze nieuwe, knuffelbare tour met pratende kasteelkat bij Kasteel de Haar. Lees alles over ons bezoek!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief