
Anna Pancakes
Lik je vingers af bij de op elkaar gestapelde lekkernijen tijdens het ontbijt of de lunch!
Wat een heerlijk idee om de dag te starten of rond lunchtijd met de fluffy, goedbelegde pancakes van Anna. Tutti Frutti, Monkey Oreo, Maple Lady, Granola Blast, zomaar een greep uit de te verkrijgen varianten.
Er wordt gewerkt met verse ingrediënten voor een heerlijk verse maaltijd. Naast pancakes staan ook lekkere toasts, bowls, bagels en eieren op het menu.
Leuk! Voor de kids is er een speelruimte om zich te vermaken als de pancakes worden bereid.
Anna Pancakes is in Utrecht op verschillende locaties te vinden. Wij zijn fan van het mooie pand op de Lichte Gaard naast de Dom.
Klik voor meer info over Anna Pancakes op de roze button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk
Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Toffe theatervoorstellingen in de bieb!
Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.