Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Anne & Max

Bij deze prachtige huiskamer ben je elk moment van de dag welkom om te smullen!

Anne&Max Utrecht Domstraat is een ideale plek voor gezinnen die samen willen genieten van een gezellige maaltijd! Je bent hier elke dag welkom voor ontbijt, brunch, lunch, en zelfs diner.

Het voelt als een huiskamer in de stad, waar je kunt relaxen in de comfortabele loungestoelen of een leuk spelletje kunt spelen aan de leestafel. Terwijl de kinderen zich vermaken, kunnen ouders genieten van een kop koffie of een heerlijk stuk taart.

Met een warm interieur en sfeervolle muziek is Anne&Max de perfecte plek om samen te komen. En het beste van alles? Je kunt ook blijven slapen in het Boutique Hotel! Alle gerechten zijn vers, biologisch en seizoensgebonden, bereid met liefde en aandacht. Kom snel langs voor een fijne familiedag!

Klik voor meer info over dit restaurant op de roze button!

Anne & Max

Domstraat 4

3512 JB Utrecht

Openingstijden Zie website voor openingstijden
Toon op kaart

Meer inspiratie

Genieten bij Fort de Gagel

Wat een feestje is dit kindvriendelijke restaurant aan de rand van het Noorderpark!

Buitengoed de Boomgaard

Ontbijten in het groen, lunchen in de zon, borrelen alsof het vakantie is: en dat gewoon vlakbij Utrecht!

Speeltuin en terras

Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal

Buurten in de Fabriek

Dit restaurant in de oude sojafabriek is ideaal om met je kids naartoe te gaan. Fijne kinderhoek!

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie

Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!