Ballorig: bewegen is gezond
Spelen, springen, klimmen en glijden. Bij Ballorig in Utrecht en Houten kan het allemaal!
Ballorig is een te gek overdekt speelparadijs voor kinderen van nul tot en met twaalf jaar. Kinderen kunnen zich hier urenlang uitleven op de vele speeltoestellen. En er worden regelmatig leuke, gratis, extra activiteiten georganiseerd. Wat dacht je bijvoorbeeld van voorlezen, knutselen, cake versieren of een meet & greet met Chat?
Als ouders geniet je lekker van een kopje koffie terwijl je kinderen een onvergetelijke dag beleven.
Voor ouders/begeleiders en kinderen tot 1 jaar betaal je geen entree. Klik op de roze button voor meer info over speelparadijs Ballorig en online tickets met korting!
Wist je dat je bij Ballorig ook kunt betalen met de U-pas?
Ballorig zit in Utrecht én in Houten. En Ballorig Houten heeft ook een buitenspeeltuin!
Ballorig
Tuibrug 3
3991 LC Houten
Openingstijden
Klik via de roze button door naar de site van Ballorig voor de actuele openingstijden per vestiging. Er is in de regio een Ballorig in Utrecht én in Houten.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Zomerse Zoemers
Jonge onderzoekers en nieuwsgierige speurneuzen stappen in de wereld van insecten bij De Boswerf!
Het Utrechtse Zomerspektakel
Een maand lang eindeloos vakantieplezier in Utrecht, met attracties en entertainment voor het hele gezin!
Doe-expo Het Klokkenhuis
In de nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat kijken kinderen op een nieuwe manier naar tijd!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor zomervakantie-uitjes in en om Utrecht!
Hoera, zomervakantie 2026! Leuke tips voor zomervakantie-uitjes en kinderactiviteiten in en om Utrecht! Op Kidsproof vind je hééél veel te gekke ideetjes. Zo maak je er samen met de kinderen een heerlijke zomervakantie van!
RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!
Waar alles samenkomt: de ingrediënten voor een onvergetelijke gezinsvakantie!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!