Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

BastaCosi

De kinderen zijn dol op de verse pizza's op één van de 3 locaties van BastaCosi!

Zin in een avondje Italië, maar dan lekker dicht bij huis? Zodra je bij houtovenpizzeria BastaCosi binnenstapt, voel je meteen de warme Italiaanse sfeer. In de open keuken zie je hoe de pizzabakkers jullie pizza met de hand uitrollen en in de houtoven schuiven. Dat ruikt heerlijk!

Bij BastaCosi draait alles om lekker eten, samen zijn en ontspannen. Het semi-selfservice concept maakt het extra makkelijk: je bestelt zelf aan de counter, pakt een verfrissend drankje uit de koeling en neemt plaats aan een gezellige tafel. Een superfijne, huiselijke sfeer waar genoeg te zien en te smullen is.

BastaCosi heeft drie sfeervolle locaties in Utrecht. Je vindt de vestigingen op De Biltstraat, de Jan van Scorelstraat en de Vleutenseweg. Buon appetito!

Meer info vind je via de roze websitebutton!

BastaCosi

Openingstijden Zie website

Lijstjes voor Utrecht

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Paasbrunch op de skipiste

Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!

Paasbrunch op het fort

Vier Pasen met een kindvriendelijke brunch en paasactiviteiten op Fort de Gagel!

Fort & Food Paasfestival

Fort bij Vechten verandert op 5 & 6 april in een levendig familiefestival. Mis het niet!

Kindvriendelijke paasbrunch bij Buurten

Bomvol lekkernijen en een eierdopje om te schilderen. Bij drie van de restaurants!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel -en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

...+ 10% extra Kidsproofkorting. Voordeliger weg in de meivakantie? Boek een kindvriendelijke RCN-park in Nederland met een fijne éxtra Kidsproof korting!

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief