
Zwemmen met je ukkie
Terug naar het overzichtEen geweldig ouder-kind moment tijdens het UkkieZwemmen bij Batenstein!
In het overdekte zwembad in Woerden kun je terecht voor familiezwemmen. Het recreatieve zwembad is tijdens familiezwemmen uitsluitend geopend voor gezinnen of opa’s en oma’s met kleinkinderen. Ideaal!
De wat oudere kinderen kunnen hun zwemdiploma halen met het zwem-ABC of de versnelde Turbo-A zwemles.
UkkieZwemmen
Zo leuk, ga samen met je ukkie en andere ouders met ukkies zwemmen bij Batenstein. Dit kan iedere dinsdag en donderdag. Zie de site voor het actuele rooster. Er zijn verschillende groepen; voor de allerkleinste ukkies tot de wat grotere ukkies.
Klik voor meer info over alle mogelijkheiden door naar de site via de roze button.
Batenstein
Van Helvoortlaan 40
3443 AP Woerden
Openingstijden
Klik voor de actuele openingstijden door naar de site via de roze button.Deel deze tip:
Meer inspiratie


Paasbrunch op de skipiste
Combineer een heerlijke paasbrunch met leuke activiteiten bij Skipiste Nieuwegein!
Lentebock Festival
Tijdens dit festival -28 t/m 30 maart- met kortingstickets is er voor 't hele gezin veel te beleven!
Metropole Orkest ft. Naaz
Het Metropole Orkest is terug in TivoliVredenburg met nieuw poptalent Naaz!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 misverstanden over pleegzorg
Er is met pleegzorg veel meer mogelijk dan je denkt, bijvoorbeeld deeltijdpleegzorg. Of pleegzorg voor wat oudere kinderen. Lees hieronder meer over alle mogelijkheden.
Bezoek leuke kindervoorstellingen bij Podium Sprits!
Podium Sprits & ZIMIHC theater Zuilen presenteren een bomvol kinderprogramma in het Vorstelijk Complex in Utrecht. Er zijn vier kindervoorstellingen per maand te zien van professionele jeugdgezelschappen. Twee keer per maand is er een peuterochtend bij Podium Sprits: op woensdag- of vrijdagochtend zie je de mooiste voorstelling voor de allerkleinste bezoekers (vanaf 0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zijn de mooiste familievoorstellingen te bezoeken (vanaf 3 tot 12 jaar).
Nieuwe doe-expo bij De Vrijstaat
Bij Om Het Lijf onderzoek je het menselijk lichaam van binnen én van buiten! Kidsproofblogger Marjolein en haar kinderen lieten zich volop inspireren door de kunstenaars en gingen ook zelf aan de slag. Lees alles over hun fantastische en creatieve middag!