Boswachterij Austerlitz
Staatbosbeheer neemt je vandaag mee in de geschiedenis van boswachterij Austerlitz.
In de voetsporen van Napoleon
Ken jij de geschiedenis van dit dorp? Het ontstond zo’n 200 jaar geleden toen de soldaten van Napoleon er hun legerkamp bouwden. Er was toen nog niet veel meer dan een uitgestrekte heidevlakte. De 20.000 soldaten lieten hun sporen na in het gebied en deze kun je nu nog op tal van plekken zien. Maar ook nadat de soldaten vetrokken waren, was het gebied volop in beweging. De heide werd omgevormd tot productiebos en er kwamen twee landgoederen. Het bos heeft daarna nog verschillende functies gehad.
Tijdens de excursie ga je op zoek naar de sporen die de geschiedenis in het bos heeft achtergelaten. De wandeling start op de parkeerplaats van het Beauforthuis. De excursie duurt anderhalf á twee uur.
Klik voor meer info op de roze button hieronder!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Beauforthuis
Woudenbergseweg 70
3711 AB Austerlitz
Openingstijden
Start om 14.00 uur op de parkeerplaats van het Beauforthuis, vooraf aanmelden niet nodig.Prijs
€2,50 voor kinderen en € 5,- voor volwassenen
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Podium Sprits!
Kennen jullie dit jeugdtheater in Utrecht al? Uitgebreid aanbod van theater, dans en muziek!
Tempo (7+)
De ritmes vliegen om je oren in dit theatrale familieconcert in TivoliVredenburg!
Jeugdelfstedentocht 2026
Mis het niet, dé Jeugdelfstedentocht op De Vechtsebanen. Ook te gek voor beginners!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!