Boswachterij Austerlitz
Staatbosbeheer neemt je vandaag mee in de geschiedenis van boswachterij Austerlitz.
In de voetsporen van Napoleon
Ken jij de geschiedenis van dit dorp? Het ontstond zo’n 200 jaar geleden toen de soldaten van Napoleon er hun legerkamp bouwden. Er was toen nog niet veel meer dan een uitgestrekte heidevlakte. De 20.000 soldaten lieten hun sporen na in het gebied en deze kun je nu nog op tal van plekken zien. Maar ook nadat de soldaten vetrokken waren, was het gebied volop in beweging. De heide werd omgevormd tot productiebos en er kwamen twee landgoederen. Het bos heeft daarna nog verschillende functies gehad.
Tijdens de excursie ga je op zoek naar de sporen die de geschiedenis in het bos heeft achtergelaten. De wandeling start op de parkeerplaats van het Beauforthuis. De excursie duurt anderhalf á twee uur.
Klik voor meer info op de roze button hieronder!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Beauforthuis
Woudenbergseweg 70
3711 AB Austerlitz
Openingstijden
Start om 14.00 uur op de parkeerplaats van het Beauforthuis, vooraf aanmelden niet nodig.Prijs
€2,50 voor kinderen en € 5,- voor volwassenen
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Vakantie in de bieb
Een uitje naar de bieb is altijd een goed idee. Check ook de extra activiteiten in de vakantie!
Zomer bij Toekomstmuseum GeoFort
Ontdek deze zomer planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!
Zomerse dagen vol speelplezier bij RAUM!
Bij RAUM op het Berlijnplein in Utrecht valt er deze zomer van alles te beleven voor ouders en kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!