Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Woeste Wildernis 7+

Ontdek de Woeste Wildernis en kom pijl en boog schieten, je eigen kompas maken en meer!

Ken je het bezoekerscentrum De Boswerf in Zeist al? Het ligt midden in het prachtige bos van Zeist. Je kunt hier veel leren over alle dieren die in het bos leven.

Woeste Wildernis
Ontdek in de herfstvakantie op 25 oktober de Woeste Wildernis en kom pijl en boog schieten,  je eigen kompas maken (en er mee lopen), speel het verover-spel en nog veel meer. Deze activiteit heeft een vaste starttijd en duurt ongeveer 2,5 uur.

Let op, meld je vooraf aan!

Wat is er nog meer te doen bij De Boswerf? 
Wij zijn helemaal fan van het natuurspeelbos! Er zijn geheimzinnige bosjes, hutten, heuvels, verstopplekjes, spannende paadjes, dikke boomstammen om in te klimmen, een beekje met een waterpomp en nog veel meer. Trek wel oude kleren aan als je komt!

Je kunt hier ook genieten van een kopje koffie of thee op het (verwarmde) terras terwijl je kinderen lekker aan het spelen zijn.

Klik via de roze button door naar de site van De Boswerf voor meer info!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Boswerf

Prins Bernhardlaan 3

3708 BR Zeist

Openingstijden 25 oktober, er is een ochtend- en een middagronde. Vooraf aanmelden!
Mail direct

Mail direct naar Bezoekerscentrum De Boswerf

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onbeperkte Sportdag

Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!

Parque West

Cool, trotseer de hoogteparcours en geniet al klimmend van het prachtige uitzicht bij Parque West!

Behind the Telescopes (8+)

Ga mee op een multimedia-expeditie naar Mars met animatie en live muziek in TivoliVredenburg!

Voorjaarsmarkt

Het Nationaal Bomenmuseum staat op 11 mei vol met kramen met producten uit en voor de natuur!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Tips voor leuke Moederdagactiviteiten

Pssst..! Alle kinderen (en papa's!) opgelet: zondag 11 mei 2025 is het weer Moederdag! Dé dag om mama eens goed in het zonnetje te zetten. Verwen haar bijvoorbeeld met een prachtig knutselwerk of kokkerel iets wat ze altijd al heeft willen proeven. Ook tof: ga samen met je lieve moeder erop uit. Lees onze tips voor leuke moederdagactiviteiten, zodat deze Moederdag er zeker eentje wordt om nooit meer te vergeten!

Geofort feestjaar: vier het mee, veel extra activiteiten!

Ontdek het spannende forteiland van GeoFort met de hele familie! Alles draait hier om de toekomst van de aarde; de thema’s klimaat, energie en water staan centraal. Lees snel verder wat er allemaal te doen is. Check ook alle extra Minecraft activiteiten in dit feestelijke GeoFort Minecraft jaar!

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief