
Muzikale verhaaltjes met Helga
Kom samen zingen, lezen en genieten met je baby tijdens de BoekStartdag!
Spring in je buggy en kom naar de Bieb voor BoekStartdag! Een speciale dag voor de allerjongste bieb-bezoekers van 0-4 jaar, met theater, voorlezen, knutselen en muziek! Natuurlijk krijg je ook een goodiebag vol leuks.
BoekStartdag: Muzikale verhaaltjes met Helga Huisjes (0-2 jaar)
Klap eens in je handjes, blij, blij, blij.’ Zing je graag met en voor je kind? Luister naar een mooi verhaal en zing mee!
Baby’s houden van boeken. Samen lezen en zingen schept een band tussen ouder en kind en is goed voor de taalontwikkeling. Vandaag lees je samen met Helga een boekje en maak je daarnaast muziek. Het is leerzaam, leuk én versterkt de band met je kind.
Je leest het boekje ‘Ik Maak Muziek’, verkozen tot BoekStart Babyboekje van het Jaar 2024.
Wist je dat?
Alle baby’s in Utrecht gratis lid kunnen worden van de bibliotheek? Bij het abonnement krijg je ook nog eens het knaloranje BoekStartkoffertje cadeau. In het koffertje zitten twee boekjes en fijne voorleestips.
Klik voor alle activiteiten bij Bibliotheek Utrecht door naar de site via de roze button!
Data:
- zaterdag 24 mei 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Bibliotheek Utrecht
Bibliotheek Neude en Leidsche Rijn Centrum
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Behind the Telescopes (8+)
Ga mee op een multimedia-expeditie naar Mars met animatie en live muziek in TivoliVredenburg!
Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Parque West
Cool, trotseer de hoogteparcours en geniet al klimmend van het prachtige uitzicht bij Parque West!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!
Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV
Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.
Tips voor leuke Moederdagactiviteiten
Pssst..! Alle kinderen (en papa's!) opgelet: zondag 11 mei 2025 is het weer Moederdag! Dé dag om mama eens goed in het zonnetje te zetten. Verwen haar bijvoorbeeld met een prachtig knutselwerk of kokkerel iets wat ze altijd al heeft willen proeven. Ook tof: ga samen met je lieve moeder erop uit. Lees onze tips voor leuke moederdagactiviteiten, zodat deze Moederdag er zeker eentje wordt om nooit meer te vergeten!