Workshop striptekenen: Dog Man (7+)
Leer hoe je Dog Man en zijn vrienden tekent op verschillende locaties van de bieb!
Heb je ook zo’n zin in de herfstvakantie? Op verschillende locaties van Bibliotheek Utrecht is deze vakantie veel te doen: van toffe dieren ontdekken, een superzwever knutselen en een tekenworkshop Dog Man, tot vrolijke theatervoorstellingen tijdens Festival Herfststukjes. En als je er dan toch bent: neem lekker veel boeken mee!
Workshop striptekenen: Dog Man (7+)
Ben jij ook zo’n fan van de Dog Man boeken en wil jij leren hoe je net zo leuk tekent als Dav Pilkey? Dan is deze workshop iets voor jou! Leer hoe je Dog Man en zijn vrienden tekent en maak ten slotte een Dog Man tekening in herfstige sfeer! De workshop wordt gegeven door illustrator Lizzy Kaat.
Klik voor meer informatie over dit uitje bij Bibliotheek Utrecht of andere bibliotheekuitjes op de roze button.
Data:
- woensdag 21 oktober 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Groove Beest familieconcert met Kay Slice (6+)
Vrolijke en krachtige muziek met een boodschap in TivoliVredenburg
Weekend van de Wetenschap
Jonge wetenschappers (8+) opgelet; ervaar, leer en doe bij Universiteit Utrecht!
Kindernacht van de Poëzie
Gedichten, spoken word, dans en muziek komen voorbij tijdens de Kindernacht van de Poëzie van ILFU!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!