Feestje op de boerderij
Koeien melken, konijntjes aaien, spelen in de hooiberg en veel meer. Wat een feest bij de Boterbloem!
Wat is er leuker dan samen met je vriendjes en vriendinnetjes een educatief feestje te beleven op de boerderij? Er kan een heleboel op en rondom Boerderij de Boterbloem!
Wat is er allemaal te doen?
– Super coole speelhal
– Koeien melken
– Rijden op de minitractor
– Zitten op een koe
– De kalfjes eten geven
– Spelen in de hooiberg, op de trampoline en in de speeltuin
– Cavia’s en konijntjes aaien in de knuffelschuur
– Indoor boerengolf
– Kijken bij kamelen, hertjes, ezeltjes, kangeroes en varkentjes
Bij aankomst krijgen de kids ranja en een slagroomsoesje en is er voor de ouders koffie. Daarna is er de gelegenheid om eventueel cadeautjes uit te pakken en te spelen in de speelhal.
Moe van al het dollen op de boerderij smaken de frietjes nog lekkerder!
Het programma duurt 2 tot 2,5 uur (inclusief eten een half uurtje langer)
Tip: je kunt hier ook indoor en outdoor boerengolf spelen!
Klik voor meer info op de roze button.
Boerderij de Boterbloem
Amerongerwetering 2
3958 MD Amerongen
Prijs
Zie de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Feestje bij de Pretfabriek
Vier je verjaardag in deze leuke indoor speeltuin met glijbanen, klimdoolhoven, lasergamen en meer!
Bodyboarden, cool!
Op zoek naar een supergaaf feestje? Bij Down Under kun je overdekt bodyboarden!
Een uniek kinderfeestje
Jump, klim en speel bij indoor attractiepark Play-in. Een feestje om nooit te vergeten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd
Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!
Getest: Vakantiepark De Krakeling
Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!