Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bounce Valley

In dit gigantische luchtkussenpark in Houten kun je springen, klimmen, glijden en nog veel meer!

Wat een feest voor de kids: Bounce Valley is geopend in Houten!

Luchtkussenpark 
Bounce Valley is een echt paradijs voor kinderen. Het luchtkussenpark bestaat uit meerdere verhogingen, obstakels, games en hindernissen! In een gigantische hal verrijst een luchtkussen waar je lekker indoor kan springen, klimmen en glijden. Ook is er een hindernisbaan, een wipe-out, een ninja-run en zijn er klimmuren en glijbanen.

Honger en dorst gekregen na al dat springen? Dan kun je wat lekkers halen in het restaurantje.

De kleinste jumpers (jonger dan 5 jaar) zijn natuurlijk ook welkom bij Bounce Valley. Bezoek het park met jonge kinderen voor 12 uur op werkdagen, dan is het vaak nog lekker rustig in het luchtkussenpark.

Begeleider?
Dan kun je voor een laag tarief mee-jumpen bij kinderen < 12 jaar. Aanrader, jumpen is namelijk voor alle leeftijden te gek! Begeleiders voor Mini Bounce (< 5 jaar) mogen zelfs gratis meedoen.

Komen jullie ook jumpen? Klik op de roze button voor meer info over Bounce Valley in Houten.

Meer inspiratie

Groove Beest familieconcert met Kay Slice (6+)

Vrolijke en krachtige muziek met een boodschap in TivoliVredenburg

Kindernacht van de Poëzie

Gedichten, spoken word, dans en muziek komen voorbij tijdens de Kindernacht van de Poëzie van ILFU!

ILFU Festival 2026

Het grootste literatuurfestival van Nederland heeft dit jaar een spetterend jeugdprogramma!

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Boek nu met korting voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Wat groeit er allemaal in Utrecht? Meer dan je misschien denkt! In september staan verschillende locaties van Utrecht Natuurlijk volop in het teken van oogsten, proeven, ontdekken en vieren. Op stadsboerderijen Koppelsteede, Steede Hoge Woerd, Griftsteede en Stadstuin Zuilen vieren ze zondag 13 en 20 september de oogst van Utrecht voor jong en oud.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!