Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bouwspeeltuin Bouwgein

In deze groene oase kunnen kinderen naar hartenlust timmeren, zagen en spelen!

Lekker rennen, glijden, klimmen, roetsjen, verstoppen, spetteren, tikkertje spelen. Volop plezier bij Bouwgein voor peuters, kleuters en basisschoolleerlingen!

Voor de kleintjes is er een zandbak en voldoende ruimte om zandtaartjes te maken. De grote glijbaan staat klaar om lekker van af te roestjen. En er is een kleine schommel voor de kleuters en een super grote schommel voor de jeugd. Vergeet ook de kabelbaan, klim en klauterwand tussen de bomen en de watertoestellen niet!

Op het bouwgedeelte kun je samen met je vriend(inn)en zelf een hut van pallets bouwen. Zo ontstaat er een echte stad waar iedereen naar hartenlust kan timmeren, zagen en spelen. Je mag meebouwen aan bestaande hutten. Kom je regelmatig? Dan mag je je eigen hut bouwen! 

Benieuwd? Klik door naar de site van Bouwspeeltuin Bouwgein via de roze button!

Bouwgein

Hoveniersweide 9

3437 DH Nieuwegein

Openingstijden Geopend van maart tot november
(tijdens de zomervakantie gesloten)
Mail direct

Mail direct naar Bouwgein

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Op vleermuisavontuur én lekker eten

Geniet van te gekke kinderactiviteiten rondom de expositie op Fort de Gagel!

Kinderen eten gratis bij Buurten

Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!

Klimbos Zeist

Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!