De Rechtbank
In de voormalige Rechtbank van Utrecht kan je heerlijk eten en drinken. Ook ideaal voor kinderen!
De Rechtbank is voor veel ouders een van de favoriete plekjes in Utrecht. De kinderen kunnen hier een lekkere tosti eten van dik gesneden brood. En voor de avond is er een speciale kinderkaart.
Als het weer het toelaat kan je hier heerlijk buiten zitten! Op dit prachtige, eeuwenoude plein kan je onder de platanen van een lekker drankje en/of hapje genieten. Fijn, er zit een mooi antiek hekwerk om het grote terras. Er is ook buitenspeelgoed aanwezig zodat de kindjes zich prima kunnen vermaken terwijl de ouders relaxen…
Klik voor meer info over De Rechtbank op de roze button.
Ben je benieuwd naar andere kindvriendelijke restaurants? Kijk dan op ons overzicht borrelen en eten met kids in Utrecht.
Brasserie en Restaurant De Rechtbank
Korte Nieuwstraat 14
3512 NM Utrecht
Openingstijden
Dagelijks geopendToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de glamping met kids – wij van Kidsproof gingen je voor!
Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties. Wij hebben bij Kidsproof hele goede ervaring met de prachtige tenten van Lodge Holidays!
Vier de bij tijdens de Blije Bijenweek 2026
Bij Utrecht Natuurlijk organiseren ze van 16 t/m 24 mei de Blije Bijenweek. Tijdens deze week wordt aandacht gevraagd voor het onmisbare belang van bijen voor onze natuur en voedselvoorziening. Dit doen ze met leuke, leerzame en interactieve activiteiten voor het hele gezin.
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Apeleuke les bij Monkey Moves!
Wist jij al dat Monkey Moves multisport lessen voor dreumessen, peuters, kleuters en basisschoolkinderen aanbiedt?Petra volgde met haar dochter Marit (2) een proefles in Sportzaal Marezaal in De Meern. Lees alles over deze apeleuke les!